do kasy suma: 0,00 zł
Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: shop@carbonone.pl

Zwracaną rzecz należy zwrócić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy, na adres:
Ogrodnicza 34A
51-180
Szymanów
POLSKA

Koszta przesyłki zwrotnej pokrywa Nabywca

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania zwracanego produktu. Zwrot zostanie dokonany przy użyciu tego samego kanału płatności.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

REKLAMACJE

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację należy złożyć na adres e-mail: shop@carbonone.pl lub drogą pocztową na adres Ogrodnicza 34A 51-180 Szymanów

Warunkiem świadczenia usług gwarancyjnych jest odesłanie wadliwego produktu wraz z opisem reklamacji, kartą gwarancyjną i dowodem zakupu przez Nabywcę za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres Gwaranta:
Ogrodnicza 34A
51-180
Szymanów
POLSKA

Koszty zwrotu pokrywa Nabywca.

W związku z wadą możesz żądać:

  • wymiany rzeczy na wolną od wad,
  • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

  • obniżeniu ceny,
  • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.


Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania produktu.
Czas na złożenie reklamacji od chwili stwierdzenia wady wynosi 1 rok.
Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl