do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin
 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
  Warunki korzystania z usług kół Blackcat określone są w niniejszym dokumencie, zwanym dalej "Regulaminem".
  Wyłącznym właścicielem sklepu internetowego CarbonOne jest:
  BLACKCAT WHEELS - TOMASZ GOMÓŁKA
  Ogrodnicza 34A
  51-180 Szymanów PL
  NIP 8821964298
  REGON 388196459

   

 2. CENNIK PRODUKTÓW OFEROWANYCH PRZEZ SKLEP CarbonOne:
  Wszystkie ceny w sklepie CarbonOne podane są w PLN lub EUR i zawierają podatek VAT. Do każdej przesyłki dołączamy dowód zakupu. Jeśli potrzebujesz faktury VAT, prosimy o podanie jej w formularzu zamówienia. Zamówienia spoza Unii Europejskiej zostaną pomniejszone o kwotę podatku VAT.

   

 3. OFERTY PROMOCYJNE / WYPRZEDAŻE.
  Oferty promocyjne prezentowane przez sklep CarbonOne są ważne do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku wyczerpania zapasów.

   

 4. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ.
  Przyjmujemy wyłącznie zamówienia złożone za pomocą formularza dostępnego w sklepie internetowym CarbonOnee. Jeśli w zamówieniu znajdują się jakiekolwiek błędy lub nieczytelne informacje, nie będzie ono realizowane. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą realizowane w następnym dniu roboczym. Klient (zwany dalej "Kupującym") musi podać numer telefonu oraz adres e-mail, na który otrzyma potwierdzenie zamówienia. Zamówienia niepotwierdzone nie będą realizowane.

   

 5. REALIZACJA ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA.
  Zamówienia będą wysyłane na adres Kupującego podany w formularzu zamówienia. W przypadku podania nieprawidłowego adresu, zastrzegamy sobie prawo do obciążenia Kupującego dodatkowymi kosztami wynikającymi z konieczności ponownej wysyłki zamówienia.
  Akceptowane formy odbioru zamówienia:
  - Wysyłka kurierem.
  - Odbiór osobisty po wcześniejszym umówieniu się.

  Czas dostawy zamówionych produktów na terenie Polski podany jest na stronie produktu, licząc od pierwszego dnia roboczego po uznaniu naszego konta, zarówno w przypadku przelewu bankowego jak i płatności kartą. W przypadku niedostępności wybranych produktów, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy po uprzednim poinformowaniu kupującego. Firma BLACKCAT WHEELS - TOMASZ GOMÓŁKA nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie z przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej realizującej wysyłkę.

 6. METODY PŁATNOŚCI I WYSYŁKI
  Za złożone zamówienie można zapłacić, w zależności od wyboru Kupującego:

  1. zwykłym przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy
  2. za pomocą karty płatniczej:
   1. Visa
   2. Visa Electron
   3. MasterCard
   4. MasterCard Electronic
   5. Maestro
  3. za pośrednictwem platformy płatniczej:
   1. Płatności Shoper
   2. PayPal
  4. gotówką w momencie odbioru osobistego towaru.

  Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.
  W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Płatności Shoper, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
  W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, za zamówienie należy zapłacić w terminie 2 Dni roboczych od złożenia zamówienia.
  Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

  Koszta wysyłki:
  - darmowa w Polsce
  - 49 EURO na terenie Unii Europejskiej
  - wysyłka poza ten obszar będzie wyceniana indywidualnie

 7. ZWROTY
  Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia.

  Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: shop@carbonone.pl

  Zwracaną rzecz należy zwrócić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy, na adres:
  Ogrodnicza 34A
  51-180
  Szymanów
  POLSKA

  Koszta przesyłki zwrotnej pokrywa Nabywca

  Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

  Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania zwracanego produktu. Zwrot zostanie dokonany przy użyciu tego samego kanału płatności.

  Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

   

 8. REKLAMACJE
  W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację należy złożyć na adres e-mail: shop@carbonone.pl lub drogą pocztową na adres Ogrodnicza 34A 51-180 Szymanów

  Warunkiem świadczenia usług gwarancyjnych jest odesłanie wadliwego produktu wraz z opisem reklamacji, kartą gwarancyjną i dowodem zakupu przez Nabywcę za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres Gwaranta:
  Ogrodnicza 34A
  51-180
  Szymanów
  POLSKA

  Koszty zwrotu pokrywa Nabywca.

  W związku z wadą możesz żądać:

  • wymiany rzeczy na wolną od wad,
  • usunięcia wady,

  lub złożyć oświadczenie o:

  • obniżeniu ceny,
  • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

  Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania produktu.
  Czas na złożenie reklamacji od chwili stwierdzenia wady wynosi 1 rok.
  Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas produktu.

 9. GWARANCJA
  Szczegółowe informacje dotyczące opisane zostały w zakładce GWARANCJA
 10. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
  Pragniemy Państwa zapewnić, że sklep CarbonOne ogranicza do niezbędnego minimum zbieranie i przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do świadczenia usług sprzedaży wysyłkowej. Dane te nie są ujawniane osobom trzecim - wykorzystujemy je wyłącznie do realizacji Państwa zamówień.
  Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Administratorem danych Kupujących zbieranych za pośrednictwem Sklepu Internetowego jest Sprzedawca. Dane osobowe Kupujących zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu Internetowego zbierane są - zgodnie z wolą Kupującego - wyłącznie w celu realizacji Umów sprzedaży lub Umów o świadczenie usług drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Kupujący ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania oraz usunięcia. Żądania w tym zakresie można składać w formie elektronicznej na adres shop@carbonone.pl.
  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w przypadku niepodania danych wymaganych do zawarcia Umowy Sprzedaży, nie będziemy mogli jej zawrzeć. Dane niezbędne do zawarcia Umowy Sprzedaży są każdorazowo określane przed zawarciem takiej umowy na stronie internetowej Sklepu.
  Rejestrując się w CarbonOne wyrażasz zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych od CarbonOne.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl