do kasy suma: 0,00 zł
O firmie

 

 


Cześć,

Nazywam się Tomek i od dobrych kilku lat buduję koła. Moja przygoda z rowerem zaczęła się już w podstawówce i przerodziła się w prawdziwą pasję, gdy zamieszkałem w Szwajcarii. Uwielbiam szosę, odkrywam gravel, a na MTB jestem już za stary 😉
Jazda na rowerze, pozwoliła mi zrozumieć, o co chodzi w dobrze zbudowanych kołach. Koła w mojej pracowni „Czarnego Kota” są w 100% budowane ręcznie i konfigurowane według Twoich wymagań. W ten sposób, otrzymujesz koła szyte na miarę, które zapewnią Ci wytrzymałość, sztywność, niską wagę oraz założony budżet.


Moje motto: „I ride wheels I build, I build wheels I ride”.

To oznacza, że wszystkie komponenty z mojej oferty są testowane na własnej skórze. Pracuję z markami takimi jak: Industry 9, Carbon Ti, Tune, DT Swiss, Bitex, Extralite, Across Nineteen, Chris King, Soul Kozak, Onyx, Duke, Enve, Zipp, Beast, Sapim, Pillar, Berd.
Koła to moja wielka pasja, ale także moja praca. Nie boję się wyzwań i buduję zarówno koła „standardowe” jak i te bardziej egzotyczne, m.in. na szprychach karbonowych, berdach oraz zaplocie typu triplet.
W mojej pracowni kół, nie liczy się ilość, ale jakość. Warsztat wyposażony jest w dwie walcarki do szprych (Kowa oraz Cyclus), pozwalające na docięcie szprychy co do 0.5mm, urządzenie do kalibracji tensometru, a także bardzo wysokiej jakości tensometry. Na zbudowane koła dostajesz dożywotnią gwarancję na rozcentrowanie.
Kraj w którym mieszkasz, nie ma znaczenia. Koła wysyłam do wszystkich krajów EU oraz poza.

Zapraszam do kontaktu, wspólnej szosy/gravela oraz kolarskiej kawy.

Do zobaczenia,
Tomek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl